Fizjoterapeuta

FIZJOTERAPEUTA

Nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody, trener piłki nożnej przedszkolaków, animator, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Uwielbiam pracę z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i niepełnosprawnymi. Doświadczenie w pracy z dziećmi zyskałem na wielu praktykach, w pracy animatora i trenera. Oczywiście cały czas poszerzam horyzonty – obecnie studiuję podyplomowo ,,Integrację sensoryczną”. Brałem udział w konferencjach oraz szkoleniach – poświęconych między innymi autyzmowi.

Moją pasją jest sport i rekreacja. Reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Europy w ulicznej piłce nożnej. Obecnie przygotowuję się do wzięcia udziału w zawodach triatlonowych.

 

 

 

 

 

FIZJOTERAPEUTKA

fizjoterapeuta katowiceStudentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach studiów II stopnia na kierunku fizjoterapia, absolwentka Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Jest osobą ambitną i otwartą na świat, lubi stawiać sobie wciąż nowe wyzwania. Doświadczenie zdobywała na licznych praktykach zawodowych odbywanych w wielu placówkach na terenie Śląska oraz podczas wolontariatu w czasie Olimpiad Specjalnych. Była aktywnym uczestnikiem konferencji naukowych organizowanych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła Podstawowy Kurs Kinesiotapingu.Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi, chce pomagać zarówno dzieciom zdrowym jak i tym z dysfunkcjami. Interesuje się integracją sensoryczną, by móc w kompleksowy sposób wspomagać rozwój młodych ludzi.

Na co dzień pasjonuję się podróżami, w wolnych chwilach lubi przeczytać książkę lub zobaczyć dobry film.