Logopeda Katowice - karliklogopedia.pl

Fizjoterapeuta

Sylwia Potępa -  fizjoterapeutka

studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach studiów II stopnia na kierunku fizjoterapia, instruktorka ZHP w stopniu podharcmistrza.

Aktywna uczestniczka wielu ogólnopolskich konferencji naukowych w dziedzinie fizjoterapii i pediatrii. W swoim dorobku naukowym posiada m.in. publikację na temat” Trudności integracji sensorycznej u dzieci w wieku 6-9 lat”. Cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę na licznych kursach i warsztatach, m.in. Dogoterapii – interwencje terapeutyczne z wykorzystaniem psów – oraz Kursie Kinezjotapingu KT1 + KT2 (poziom podstawowy i rozszerzony).

 

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła w harcerstwie, gdzie od wielu lat zajmuje się organizacją czasu wolnego oraz wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Wiele satysfakcji sprawia jej prowadzenie animacji dla najmłodszych. Praca z dziećmi od zawsze była jej marzeniem. Myślą przyświecającą jej zajęciom jest „Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią”.

 

Swoje praktyki zawodowe realizowała w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji jako wolontariusz podczas obozu dla osób po uszkodzeniu rdzenia kręgowego, w Samodzielnym Ośrodku Rehabilitacyjno - Oświatowym dla Dzieci Niepełnosprawnych - Centrum Rozwoju Dziecka w Katowicach, w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Fizjo-Med II w Katowicach oraz w

Miejskim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie na Oddziale Rehabilitacji Leczniczej.

 

W wolnych chwilach uwielbia podróżować, powoli odkłada do skarbonki, aby w przyszłości móc objechać przynajmniej pół świata. 

 

 

mgr Krzysztof Przybyłowski – fizjoterapeuta

Nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody, trener piłki nożnej przedszkolaków, animator, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Uwielbiam pracę z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i niepełnosprawnymi. Doświadczenie w pracy z dziećmi zyskałem na wielu praktykach, w pracy animatora i trenera. Oczywiście cały czas poszerzam horyzonty – obecnie studiuję podyplomowo ,,Integrację sensoryczną”. Brałem udział w konferencjach oraz szkoleniach – poświęconych między innymi autyzmowi.

Moją pasją jest sport i rekreacja. Reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Europy w ulicznej piłce nożnej. Obecnie przygotowuję się do wzięcia udziału w zawodach triatlonowych.

 

 

 

 

 

Aurelia Nowok – fizjoterapeutka

fizjoterapeuta katowiceStudentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach studiów II stopnia na kierunku fizjoterapia, absolwentka Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Jest osobą ambitną i otwartą na świat, lubi stawiać sobie wciąż nowe wyzwania. Doświadczenie zdobywała na licznych praktykach zawodowych odbywanych w wielu placówkach na terenie Śląska oraz podczas wolontariatu w czasie Olimpiad Specjalnych. Była aktywnym uczestnikiem konferencji naukowych organizowanych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła Podstawowy Kurs Kinesiotapingu.Swoją przyszłość wiąże z pracą z dziećmi, chce pomagać zarówno dzieciom zdrowym jak i tym z dysfunkcjami. Interesuje się integracją sensoryczną, by móc w kompleksowy sposób wspomagać rozwój młodych ludzi.

Na co dzień pasjonuję się podróżami, w wolnych chwilach lubi przeczytać książkę lub zobaczyć dobry film.